do początku mapa serwisu kontakt  
 Pl  |  En 
Drzwi do szaf

          Jakość

 

Nowoczesny Polski aluminiowy system do drzwi przesuwnych charakteryzuje się przede wszystkim wysoką jakością produktu. Dzięki tłoczeniu i anodowaniu sytemu w Polskich fabrykach systemy spełniają standardy najwyższej jakości .

 

        Produkcja

Kontrola odbywa się na każdym etapie jego wytwarzania . Od momentu tłoczenia profili, procesu anodowania, magazynowania i wydania towaru klientowi. W przypadku wychwycenia problemu na którymś z etapów powstawania systemu można bardzo szybko zareagować tak żeby klient otrzymał produkt najwyższej jakości.   

 

         O systemie

 

 

System ALU 10 przeznaczony jest do budowy drzwi przesuwnych do wypełnień o grubości 10 mm.

Profile anodowane naszych systemów posiadają powłokę anodowaną o grubości powyżej 15 mikrometrów, wykonaną zgodnie z warunkami certyfikatu QUALIANOD, co zapewnia im odporność antykorozyjną nawet w warunkach podwyższonej wilgotności otoczenia , pod warunkiem zastosowania wodoodpornych wypełnień i gwarantuje bardzo długi okres eksploatacji powłoki dekoracyjnej. Szczególnie kładąc nacisk na jakość na najwyższym poziomie przyjęta została tolerancja dotycząca precyzyjnego wyciskania naszych profili zgodnego z normą europejską (EN-PN 12020-2.).